Koszyk: (pusty)
do kasy suma: 0,00 zł
O firmie
O firmie Holistic

Działamy od 2012 roku. Od początku naszemu rozwojowi przyświecał cel szerzenia świadomości zdrowotnej wśród naszych klientów i pomocy w odnalezieniu równowagi. Holistyczny znaczy całościowy, dlatego nasze podejście do problemu pacjenta obejmuje zarówno aspekty związane z jego ciałem, jak i wymiar emocjonalny, stresowy i żywieniowy, wpływając na główne wyznaczniki zdrowia.

Jakość oferowanych usług

Nasze Centrum Terapii Mięśniowo-Powięziowej w Solcu Zdroju stało się miejscem regeneracji poprzez terapię, edukacji poprzez naukę świadomości ciała i odpoczynku na łonie natury. W obecnych czasach coraz więcej ludzi potrzebuje wsparcia w utrzymaniu równowagi życiowej, a dobre samopoczucie jest jej podstawą. Przysłowie mówi: ,,w zdrowym ciele zdrowy duch". Wspierając ciało poprzez wyregulowanie jego napięcia za pomocą terapii mięśniowo-powięziowej oraz odpowiedniej diety, pobudzamy jego zdolności do oczyszczania i regeneracji, poprawiając samopoczucie.

Doświadczenie

Współpracujemy z fizjoterapeutami najlepszymi w swoim fachu. Szkolenia wiodących metod terapii powięziowej jakie odbyli i lata doświadczeń w pracy z pacjentami, pozwalają w krótkim czasie osiągnąć zaskakujące efekty prozdrowotne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl